Oficiální prodejce ResDiary v Německu, Švýcarsku a České republice – www.resdiary.com

O ResDiary

ResDiary – Nástroj pro Online rezervace a řízení maximálních výnosů, který preferují přední restaurace po celém světě.

ResDiary je webová on-line aplikace umožňující restauracím, kavárnám, barům nebo klubům spravovat efektivně jejich marketingové a prodejní aktivity a to  24 hodin denně, 7 dní v týdnu. ResDiary používá již více než 6500 zařízení ve 60 různých zemích po celém světě.  Seznam funkcí naleznete zde, a pokud vás zajímají novinky ohledně aplikace, které posíláme čtvrtletně, můžete se jednoduše zaregistrovat zde.

ResDiary International poskytuje svým zákazníkům doplňkové služby ResDiary  díky našemu nepřetržité podpoře – na výběr máte chat, email – odpověď od nás obdržíte během 24 hodin, skype, pokud nám potřebujete zavolat.

Pokud si koupíte ResDiary licenci od společnosti ResDiary International, získáte exkluzivní přístup k našemu týmu zajišťujícímu nepřetržitou podporu,  a k balíčkům marketingových služeb a online prodejních praktik,  za speciální výhodné sazby.

Co znamená Řízení výnosů?

yieldŘízení výnosů je variabilní cenová strategie, založená na pochopení, předvídání a ovlivňování chování spotřebitelů s cílem maximalizovat příjmy nebo zisky z pomíjivého ( rychle se měnícího) zdroje jako jsou stoly v restauraci.

Specifické odvětví řízení výnosů, které zahrnuje strategickou kontrolu zásob a jejich využití, se nazývá Yield Management. Řídí prodej zásob správným zákazníkům, ve správném čase, na správném místě.

Recenze

“Změna z OpenTable na ResDiary znamenala okamžitou a obrovskou úsporu každý měsíc.”

Poté, co jsme v Made in Camden používali OpenTable několik let, jsme se rozhodli pro ResDiary.

Máme nyní velké množství práce s naší novou restaurací a požadovali jsme systém, který bude vyhovovat rychlosti našich služeb.Umístili jsme stoly tak, že maximálně využijeme kapacitu naší restaurace, a jsou dostupné snadno a rychle z několika různých pracovišť.

Díky ResDiary jsme ušetřili okamžitě obrovskou sumu peněz. co je ovšem nejdůležitější, je fakt, že máme nyní nástroj flexibilní, jednoduchý, a naprosto vyhovující našim potřebám.

Resdiary jsme shledali natolik efektivní a flexibilní v poskytování služeb, že jsme se rozhodli pro dočasnou ResDiary podporu v naší restauraci Fishy Business v Londýnské ‘Roundhouse’. ResDiary nedávno vyvinula integraci se Stripe Connect, která umožňuje zákazníkům provést online rezervaci a nám poskytuje zálohu za účelem zajištění jejich rezervace. Naši zákazníci milují, že mohou provést bezpečnou platbu pomocí mobilního telefonu.

James Heaton, The Roundhouse
“Pro mě není Resdiary pouze “mozek” Je to nástroj pro zvýšení prodeje a snížení chyb! Náš 24 hodinový prodejce.

ResDiary používám již 18 měsíců ve třech svých restauracích a bylo to skvělé rozhodnutí, Nyní máme úplný seznam všech zákazníků ze všech restauracích a můžeme efektivně využívat marketingové nástroje.Každá služba je dobře organizovaná a jsme schopni maximálně využít našich kapacit, a nejlepší ze všeho je to, že je nyní pro naše zákazníky neuvěřitelně snadné provést rezervaci kdykoli prostřednictvím našich webových stránek a prostřednictvím naší mobilní aplikace. Podpora ze strany ResDiary týmu je výborná – nikdy mi nebylo řečeno, že něco není možné provést.. Všichni zaměstnanci ResDiary pracovali v restauracích, takže opravdu vědí, jakým problémům čelíme.

Anthony Jackson,Provozní Manager, Martello Hotel, Ocean Restaurant & Bar, Platform Pizza
“Moji zákazníci již nepřijdou všichni současně, necítí se ve spěchu či stresu, nečekají dlouho na stůl, celý kulinářský zážitek se zlepšil a zvýšil se počet vracejících se zákazníků.

Tým mojí restaurace spravuje rezervace snadno a rychle, a poskytuje lepší úroveň služeb zákazníkům.

Flexibilita ResDiary, úžasný tým, který trvale poskytuje vynikající služby, to dělá ResDiary daleko lepší než jakýkoli jiný rezervační systém.

Nejvíce mne mrzí, že jsme nezačal používat ResDiary dříve! Obrovské poděkování od nás všech z The Regency Clubu za rozvoj takového úžasného systému a za poskytnutí obrovské podpory, což nám umožňuje využít plný potenciál ResDiary.

Rahul Sharma, The Regency Club
“Odhadujeme úsporu 33% za měsíc díky ResDiary”

Přešli jsme na ResDiary z Livebookings … tito lidé jsou skutečnými profesionály a poskytují konzistentní, kvalitní produkt, který překračuje očekávání,a je za fantastickou cenu. Mohu ho jen vřele doporučit.

ResDiary neinzeruje naši restauraci na Google, aby si tak získali vyšší počet návštěvníků na svém portálu. Všechny provedené rezervace jsou zdarma, neplatíme za ně žádný poplatek .

Lindsay Wilson, Eat on the Green
“Tayyabs nyní přijímá 99% rezervací přes widget na našich internetových stránkách”

Dříve jsme museli kontrolovat a spravovat své rezervace po telefonu a pomocí papíru. Od té doby, co používáme ResDiary, máme úžasný kompletní nástroj, který nejen efektivně spravuje náš velmi zaneprázdněný podnik, ale také nám otevřel cestu k online trhu s rezervacemi.

Nyní přijímáme 99% rezervací přes widget na mých webových stránkách, a to vše za paušální měsíční poplatek. To umožnilo mému manažerskému týmu zaměřit se ještě více na naše zákazníky a mně samotnému, jako majiteli podniku, přineslo Resdiary časovou úsporu 14+ hodin týdně.

Tento produkt se zaplatí sám během několika hodin!!!

Aleem (Owner), Tayyabs - London
“London Steakhouse Co. ušetří 400 £ měsíčně díky ResDiary”

Přešli jsme k ResDiary před rokem, z OpenTable, a okamžitě nám přineslo úspory ve výši 400 £ měsíčně – a pomocí dalších funkcí v rámci ResDiary ResDiary jsme oslovili naše stávající kontakty účinnou propagací a snížili náklady na s externí partnery o 25% během jednoho roku.

ResDiary je pro nás obrovským přínosem. Podařilo s enám zvýšit obrat a počet rezervací o 30%.

ResDiary používám nyní ve 3 zařízeních a plánuji jeho zavedení i do dalšího.

James Robertson, London Steakhouse Company
“Díky ResDiary IlForno dosáhlo o 20% vyšších zisků”.

Přešli jsme na ResDiary z OpenTable použitím v naší restauraci Il Forno v Liverpoolu. Mike Conyers a jeho tým si vzal náš nejrušnější den v Il Forno, prozkoumal čísla, kterých jsme dosáhli prostřednictvím OpenTable a dospěl k závěru, že jsme měli o 70 rezervací méně než je naše kapacita. Nyní dosahujeme o 20% více rezervací za mnohem nižší celkové náklady než jsme platili společnosti OpenTable.

Byli jsme tak ohromeni flexibilitou a snadností použití ResDiary, že jsme zavedli ResDiary do našeho řetězce Sapporo Teppanyaki restaurací a dosáhli navýšení v regionu o 15%.

Máme také značné úspory v nákladech na pracovní sílu, protože všechny konfirmace jsou plně automatizované v reálném čase.

Vince Margiootta, Il Forno
NASTAVTE SI SVŮJ PLÁN

ResDiary ULTIMATE

Kupte si ResDiary Pro a Tématický Widget za €199/měsíčně
NASTAVTE SI SVŮJ PLÁN